Pes na vypínač

Kód: FB-004
*
 
*
 
*

Můžete obrázek zrcadlově převrátit, pokud vám do interieru bude pasovat lépe, nebo pokud samolepku chcete nalepit na auto na sklo zevnitř.

 
Skladem
99 Kč
directions_bus

Doprava ZDARMA

Při objednávce nad 1000 Kč uhradíme dopravu za vás

restore

30 dnů na vrácení

Zboží můžete vrátit v původním stavu do jednoho měsíce od nákupu

insert_emoticon

Motivy na míru

Protože samolepky sami vyrábíme, můžeme vám vyrobit samolepku přesně dle požadavků

verified_user

Kvalitní fólie

Aby vám samolepky dlouho dělaly radost, používáme kvalitní fólie od českých výrobců

subtitles Popis

Samolepka na vypínač s pejskem držící se za ním. Pes se skládá ze dvou částí - hlavy s předními packami o velikosti 6x8 cm a ze spodních pacek o velikosti 3,5x8cm. Packy se lepí na vypínač a překrývají tak rámeček, což vytváří dojem pejska schovaného za vypínačem.

Celková velikost samolepky (horní a spodní část) je 10x8cm a je vhodná pro velké vypínače o šířce alespoň 6,5 cm s s rámečkem alespoň 0,5cm, ale i zásuvky, a to včetně dvojvypínačů a dvojzásuvek.

Samolepka svítící ve tmě

Samolepka s barvou "Svítící ve tmě" je vyrobena z certifikované fólie a zajišťuje vysokou svítivost po nasvícení a vydrží svítit až několik hodin.

Samolepka splňuje normu DIN 67510 pro orientační systém při výpadku osvětlení, takže je zaručena opravdu vysoká a dlouhodobá svítivost ve tmě narozdíl od většiny čínských fólií. Normou je svítivost garantována po 10 minutách 400 mcd / m2 a po 60 minutách 50 mcd / m2.Životnost této fólie je extrémně dlouhá - 7 let v exteriéru, 20 let v interiéru.

Umístění

Samolepky na zeď se hodí nejen do obytných prostor, ale můžete je také nalepit v komerčních prostorách i ve vaší kanceláři.

Vhodnými povrchy pro lepení je také sklo, hladný povrch nábytku, okna, kachličky v koupelně atp. Experimentujte!

Součástí každého balení je vždy český návod a rady, jak samolepku přilepit na zeď. Podrobný návod a tipy na lepení se dočtete zde.

Materiál

Použitý materiál: měkčené PVC (vinyl)

loyalty Štítky

expand_less