O nás

Jsme malá rodinná firmička - manželé, živnostníci.

Samolepky na zeď jsme začali vyrábět až v březnu 2017. Nemůžeme se tedy pyšnit zastaralými e-shopy, nemoderními vzory a rozvrzanými plottery, jako naše konkurence, která je na trhu již desítky let. Myslíme si ale, že by vše šlo dělat jinak - lépe. Proto jsme nakoupili stroje, vytvořili e-shop a snažíme se dokázat malý zázrak. Ale nebojte se, soustředíme se i na návrh a přípravu nových vzorů samolepek.

Nechceme vydělávat na dopravě, proto ji u nás máte zdarma již při nákupu nad 1000 Kč. Pokud budete chtít objednat samolepky ve větším objemu, vytvoříme vám individuální nabídku.

Nestihli jste samolepky nalepit během prvních 14 dnů a zjistili jste, že se vám nehodí? Zboží u nás můžete vrátit během měsíce od nákupu. Je to stále málo? Zavolejte, a určitě se domluvíme. Jsme jen lidi.

Zařizujete dům a chcete mít vše hezky sladěné? Napište nám své představy a my vám pomůžeme s návrhem. Jsme zde pro vás - nebojte se nás kontaktovat.

Chtěli byste vytvořit vzor, který u nás v e-shopu nenajdete? Zkuste nám popsat, jak by měl vypadat (nebo rovnou poslat podklady) a my jej vytvoříme podle vašich požadavků. Samolepky sami vyrábíme, takže víme, co je, a co není možné.

Děkujeme,
Ondřej a Jindřiška Václavkovi

expand_less