Doprava a platba

Doprava

Samolepky zasíláme prostřednictvím Zásilkovny. A to i tehdy, když zvolíte dopravu DPD nebo Českou poštou. Proto se nelekněte, když vám přijde ze Zásilkovny e-mail i když jste zvolili například přepravce DPD.

Jak probíhá doručení?

První den odpoledne/večer vytvoříte objednávku. My ještě ten den zboží vyrobíme, zabalíme a připravíme k odeslání. Druhý den dopoledne jej odvezeme do Zásilkovny. Pravidelný svoz zásilek u nás probíhá kolem poledne, takže máme zaručeno, že ještě ten den se balíček pošle. Svoz Zásilkovny si balíček odeveze na centrální depo a přes noc jej rozveze do skladu v příslušném kraji, nebo jej předá do centrálního depa DPD nebo České pošty. Třetí den ráno už balíček čeká ve vašem kraji na řidiče, který jej odveze na vámi zvolenou Zásilkovnu, poštu nebo přímo k vám (DPD).

Samozřejmě se může vyskytnout v tomto procesu nějaká komplikace - plné auto, některý svoz mimořádně nepřijel, nestihli jsme samolepky vyrobit atd. Uděláme ale vše pro to, abyste dostali své samolepky co nejdříve.

Ceny

Snažíme se ceník držet jednoduchý:

  • DPD - 120 Kč
  • Česká pošta - 120 Kč
  • Zásilkovna - 70 Kč
  • Osobní odběr v Kolíně - zdarma

Ve výjimečných případech (u malých samolepek) můžeme po domluvě zboží zaslat Českou poštou levněji jako dopis.

Platba

 Momentálně podporujeme jen dva způsoby plateb:

  • Převodem na účet - po vytvoření objednávky odešlete peníze na náš účet a po jejich připsání vám odešleme zboží. Podrobnosti (zejména č. účtu a variabilní symbol) najdete v e-mailu s potvrzením objednávky
  • Dobírka - zboží vám zašleme na dobírku, kterou zaplatíte přepravci
expand_less